Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Pozostając na niej, zgadzasz się na politykę Cookies
[close]
PREV
NEXT
  • Nasza siła tkwi w tradycji

  • Nasza siła tkwi w tradycji

  • Nasza siła tkwi w tradycji

Informujemy, że najbliższe szkolenie dla kierowców i osób obsługujących zwierzęta podczas transportu odbędzie się w dniu 22 września 2017 r. w Sierakowie (woj. wielkopolskie, powiat międzychodzki).

Celem szkolenia jest zdobycie niezbędnej wiedzy na temat transportu zwierząt, od przepisów prawnych, sporządzania dokumentacji przewozowej, po załadunek i opiekę nad zwierzętami podczas postoju. Uczestnicy uzyskują LICENCJĘ kierowcy/konwojenta – dokument niezbędny do obsługi zwierząt podczas transportu. Licencja, zgodna ze wzorem określonym w przepisach unijnych, wydawana jest dwujęzycznie (w języku polskim i angielskim), bezterminowo i honorowana jest przez wszystkie państwa członkowskie.

W przypadku zainteresowania uczestnictwem lub chęci uzyskana szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu: 61 842 51 34, 663 036 183, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy na najbliższe szkolenie trwają do 21 września br.

Dane Kontaktowe

POLSKIE TOWARZYSTWO RYBACKIE
ul. Winiarska 1, 60-654 Poznań

+48 61 842 51 34

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

NEWSLETTERZapisz się do naszego newslettera a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi Polskiego Towarzystwa Rybackiego.

Login Form