Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Pozostając na niej, zgadzasz się na politykę Cookies
[close]
PREV
NEXT
  • Nasza siła tkwi w tradycji

  • Nasza siła tkwi w tradycji

  • Nasza siła tkwi w tradycji

W związku z dużym zainteresowaniem środowiska rybackiego składaniem wniosków w ramach Działania 2.5 Akwakultura świadcząca usługi środowiskowe, Organizator Krajowej Konferencji Hodowców Karpia podtrzymuje wcześniejsze uzgodnienia z Departamentem Wsparcia Rybactwa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, dotyczące umożliwienia wszystkim zainteresowanym osobom udziału w otwartej sesji dotyczącej PO Rybactwo i Morze na lata 2014-2020, która odbędzie się w dniu 8 lutego w godz. od 14.30 do 16.00. Jednocześnie informujemy, że w tym samym dniu po zakończeniu sesji PO Rybactwo i Morze dodatkowo uruchomiony zostanie punkt konsultacyjny ARiMR. Program [POBIERZ].

Osoby zainteresowane uczestnictwem w tej części Konferencji prosimy o zgłaszanie się u Organizatora, tel. 663-036-183 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 05 lutego br.

Dane Kontaktowe

POLSKIE TOWARZYSTWO RYBACKIE
ul. Winiarska 1, 60-654 Poznań

+48 61 842 51 34

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

NEWSLETTERZapisz się do naszego newslettera a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi Polskiego Towarzystwa Rybackiego.

Login Form